Usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze

Propozycje współpracy

Usługi spawalnicze

Wykonujemy różnorodne prace spawalnicze metodami 135, 136, 141. Nasi spawacze posiadają aktualny europejski certyfikat. Część załogi posiada także uprawnienia na cięcie gazowe i plazmowe. Pracownicy wykonują również spawanie i cięcie termiczne. Spawamy stal niestopową, jak również kwasoodporną. Zakres prac – od konstrukcji stalowych do elementów ciśnieniowych. Wspólny cel naszej wysoko wykwalifikowanej kadry z Ukrainy i Białorusi – pomyślna współpraca i osiąganie wysokiego poziomu efektywności.
KONTAKT

Usługi spawalnicze

Nasza praca

Nasza firma na przestrzeni kilku lat zdobyła ogromne doświadczenie w branży przemysłowej i budowlanej. Priorytetem w osiągnięciu celu jest elastyczność działania, wykwalifikowana kadra i nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Pracownik, który czuje się bezpiecznie – pracuje efektywniej. Pracownik, który wie, że jest największą wartością firmy – jest lojalny. My stawiamy na BHP, zabezpieczając naszych pracowników w najlepszej jakości sezonową odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej, przeprowadzając ciekawe i systematyczne szkolenia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania w dziedzinach ergonomii i ekonomiki pracy. Edukacja i bezpieczeństwo naszych pracowników – to nasz fundament. Na tym zyskujemy i my, i nasi klienci.

Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się już teraz!