O nas

O nas

Najwyższą wartością firmy jest człowiek

Tworzymy zgrany zespół

Od początku stawialiśmy na relacje międzyludzkie, dlatego mamy wspaniałą atmosferę zarówno w biurze, jak i na obiektach, gdzie pracujemy. Każdy pracownik wie, że może liczyć na kolegę i przełożonego.

Dbamy o klienta

Bo od jego satysfakcji zależy sukces naszej firmy. Jesteśmy elastyczni w naszej ofercie i szybko dostosowujemy się do potrzeb klienta. Zawsze otwarci i nastawieni na rezultat. Wierzymy, że wspólnie zrobimy więcej.

Po prostu Profi Staff

Nowocześni, aktywni profesjonaliści, lubimy swoją pracę i zrobimy wszystko, żeby i wam ona się spodobała. Klient czy kandydat – my znajdziemy wspólny język i każdy będzie zadowolony. Bo przecież o to chodzi.

Oto nasze trzy punkty przewagi, czyli powody dla których warto byś wybrał właśnie nas.

RZETELNOŚĆ DZIAŁANIA

WYKWALIFIKOWANA KADRA

ZADOWOLENI KLIENCI

Poznajmy się

Co o nas mówią nasi kontrahenci

  Formopex Sp. z o. o.

  “Z firmą Profistaff współpracujemy już od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowników tej firmy, którzy wykonują dla nas prace ślusarskie, spawalnicze oraz prace z zakresu kontroli jakości. Pracownicy Profistaff z pełnym zaangażowaniem pracują przy wykonywaniu elementów konstrukcji stalowych, przemysłowych, budowlanych, maszynowych, jak również konstrukcji stalowych o specjalnym przeznaczeniu, realizowanych przez nasz zakład. Jak najbardziej polecamy Profistaff jako firmę godną zaufania, świadczącą swoje usługi w sposób profesjonalny.”
  Andrzej Siudeja, Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

    “GALMET Sp. z o. o.” Sp. K.

    “Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Profistaff. Korzystając obecnie z jej usług w zakresie wynajmu wykwalifikowanych pracowników, wykonujących na rzecz naszej firmy prace spawalnicze w zakresie produkcji szerokiego asortymentu urządzeń ciepłowniczych m. in. ogrzewaczy wody, kotłów c. o. oraz pomp ciepła, możemy z całą pewnością polecić Profistaff innym podmiotom. Nasza obecna współpraca pozwoliła nam na postrzeganie firmy Profistaff, jako partnera rzetelnego, terminowo i jakościowo bez zastrzeżeń wywiązującego się z podjętych zobowiązań.”

    Stanisław Galara, Prezes Zarządu

     Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się już teraz!