Oferta

Oferta

Propozycje współpracy

Usługi spawalnicze

Wykonujemy różnorodne prace spawalnicze metodami 135, 136, 141. Każdy pracownik posiada aktualny europejski certyfikat. Część załogi także posiada uprawnienia na cięcie gazowe i plazmowe. Wykonujemy także spawanie i cięcie termiczne. Spawamy stal niestopową, jak również kwasoodporną. Zakres prac – od konstrukcji stalowych do elementów ciśnieniowych. Wspólny cel – pomyślna współpraca i osiąganie wysokiego poziomu efektywności.
KONTAKT

Usługi budowlane

Specjalizujemy się w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych. W takich pracach bardzo wielkie znaczenie mają kwalifikacje kadry pracowniczej. Ma to wpływ na czas wykonywania prac, co z kolei wpływa na utrzymywanie płynności finansowej naszych klientów. Dlatego rekrutujemy najlepszych.
Nasi zbrojarze – tylko z wieloletnim doświadczeniem i bez nałogów.
Jakość, a nie ilość – formułą sukcesu.
KONTAKT

Outsourcing pracowniczy

O plusach outsourcingu można mówić długo – warto spróbować. W krótkim terminie klient ma gotowego pracownika, a obsługa kadrowo-płacowa – to już nasze zmartwienie. Mając wieloletnie doświadczenie w outsourcingu, ciągle udoskonalamy metody zarządzania i oferujemy naszym klientom przejrzystą umowę, wykwalifikowanych specjalistów i całodobową opiekę. Dlatego nasz klient może rozwijać się, wspierając się naszą kadrą fachowców. Razem osiągniemy więcej.
KONTAKT

Nasza praca

Nasza firma na przestrzeni kilku lat zdobyła ogromne doświadczenie w branży przemysłowej i budowlanej. Priorytetem w osiągnięciu celu jest elastyczność działania, wykwalifikowana kadra i nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Pracownik, który czuje się bezpiecznie – pracuje efektywniej. Pracownik, który wie, że jest największą wartością firmy – jest lojalny. My stawiamy na BHP, zabezpieczając naszych pracowników w najlepszej jakości sezonową odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej, przeprowadzając ciekawe i systematyczne szkolenia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania w dziedzinach ergonomii i ekonomiki pracy. Edukacja i bezpieczeństwo naszych pracowników – to nasz fundament. Na tym zyskujemy i my, i nasi klienci.

Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się już teraz!