Referencje

Referencje

Zaufało nam już wiele osób

  Kelvion Sp. z o. o.

  “W trakcie naszej dotychczasowej współpracy firma Profistaff wykazała się bardzo dobrą organizacją podczas realizacji zadań wynikających z zakresu świadczonych przez nią usług. Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Profistaff jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania, świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.”

  Agata Kicińska, Human Recourses Manager

    WIELTON S. A.

    “Pragniemy udzielić referencji Profistaff za profesjonalne podejście i właściwie przygotowaną obsługę (…) w zakresie wynajmu wykwalifikowanych pracowników, skierowanych przez nas do wykonywania prac spawalniczych, w procesie produkcyjnym części, różnego typu naczep, produkowanych przez nasz zakład. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala postrzegać firmę Profistaff jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.”

    Joanna Cesarz, Kierownik Działu Kadr i Zatrudnienia

      Przedsiębiorstwo Inżynieryjne SOCAR Sp. z o. o. Sp. K.

      “Korzystając z usług firmy Profistaff pragniemy podkreślić, iż prace spawalnicze i monterskie prowadzone są w sposób fachowy i zorganizowany, zapewniający wysoką jakość i terminowość prowadzonych przedsięwzięć. Pracownicy wykazują się dużą wiedzą zawodową i zaangażowaniem przy prowadzonych pracach związanych ze spawaniem termitowym szyn.
      Na podstawie doświadczeń zebranych podczas dotychczasowej współpracy, z pełną odpowiedzialnością, możemy polecić firmę Profistaff jako godnego i solidnego partnera, który dostosowuje swoje działania do aktualnych potrzeb klienta.”


      Tomasz Klimek, Kierownik Działu Technicznego

       Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się już teraz!