Outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy

Propozycje współpracy

Outsourcing pracowniczy

O plusach outsourcingu można mówić długo – warto spróbować. W krótkim terminie klient ma gotowego pracownika, a obsługa kadrowo-płacowa – to już nasze zmartwienie. Mając wieloletnie doświadczenie w outsourcingu, ciągle udoskonalamy metody zarządzania i oferujemy naszym klientom przejrzystą umowę, wykwalifikowanych specjalistów z Ukrainy i Białorusi oraz całodobową opiekę. Dlatego nasz klient może rozwijać się z wykorzystaniem naszej kadry fachowców – spawaczy, ślusarzy czy lakierników. Razem osiągniemy więcej.
KONTAKT

Outsourcing

Nasza praca

Nasza firma na przestrzeni kilku lat zdobyła ogromne doświadczenie w branży przemysłowej i budowlanej. Priorytetem w osiągnięciu celu jest elastyczność działania, wykwalifikowana kadra i nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Zobacz nasze realizacje

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Pracownik, który czuje się bezpiecznie – pracuje efektywniej. Pracownik, który wie, że jest największą wartością firmy – jest lojalny. My stawiamy na BHP, zabezpieczając naszych pracowników w najlepszej jakości sezonową odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej, przeprowadzając ciekawe i systematyczne szkolenia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania w dziedzinach ergonomii i ekonomiki pracy. Edukacja i bezpieczeństwo naszych pracowników – to nasz fundament. Na tym zyskujemy i my, i nasi klienci.

Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się już teraz!